Salón Krásy Slávka

Naším cieľom je, aby každá klientka od nás odchádzala spokojná!

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 10:00 - 18:00
Utorok 10:00 - 18:00
Streda 10:00 - 18:00
Štvrtok 10:00 - 18:00
Piatok 10:00 - 18:00
Sobota Podľa objednáv
Nedeľa Podľa objednáv

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.


KOZMETICKÝ SALÓN

Kozmetický salón SKS funguje od roku 2007. Ponúkame Vám kompletné ošetrenie pleti, dekoltu, rúk, ošetrenie nechtov, modelácie nechtov, IPL ošetrenia a veĽa ďalších najmodernejších úkonov na trhu. Máme za sebou účasti a výhry na celoslovenských a medzinárodných súťažiach v make-upe. Svoje vedomosti a zručnosti stále obohacujeme novými školeniami a kurzami. Naším cieľom je, aby každá klientka od nás odchádzala spokojná!

Na ošetrenie pleti používame svetoznámu, veľmi kvalitnu , francúzsku,pleťovú kozmetiku značky MARY COHR, ktorá obsahuje vysoký podiel esenciálnych olejov, najma levandulu, šalviu a rozmarín.

 

Mary Cohr získava zo srdca prírody to najlepšie pre ženskú krásu, výberom tých najlepších rastlín, z ktorých sú extrahované najúčinnejšie aktívne látky.Tieto látky sa následne pridávajú do týchto produktov v optimálnej koncentrácii, tak aby sa dosiahli tie najlepšie kozmetické výsledky pre vašu pleť.

Mary Cohr bola prvá kozmetická značka, ktorá vytvorila tie najprirodzenejšie kozmetické ošetrenia bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov, s kompatibilnou vôňou pre pleť tak, že Vaša pleť získava výživu z tých najlepších a najaktívnejších tajomstiev rastlín.

NECHTOVÉ ŠTÚDIO

V našom salóne krásy Slávka v Krupine poskytujeme širokú škálu služieb nechtového štúdia:

manikúra, modelácia gélových nechtov, zdobenie gélobých nechtov a pod. 

SOLÁRIUM

K dispozícii pre vás máme nadštandardne vybavené vertikálne solárium od popredného svetového výrobcu MegaSun, ktorý sa zameriava nielen na najmodernejšie technológie a vybavenie, ktoré vám maximálne spríjemní vašu procedúru, ale aj na dizajn v ktorom sa budete cítiť veľmi dobre. Solárium je vybavené najmodernejšími technológiami a spĺňa prísne bezpečnostné normy EU.

  • sound-box - hudobný systém
  • megaVoice - hlasový sprievodca
  • musicVibration - hudobné vibrácie
  • ACS - inteligentné ovládanie ventilácie

FOTOEPILÁCIA: je metóda na trvalú redukciu nežiaduceho ochlpenia ( horná pera, brada, podpazušie, bikiny, nohy, ruky...). Premenlivé pulzné svetlo ničí korienky chĺpkov, takže ožiarený chĺpok pravdepodobne už nikdy nenarastie. Väčší úspech pri ošetrené budú mať tmavé chĺpky, biele a šedivé sa neoplatí ošetrovať. 3týždne pred ošetrením sa chĺpky nesmú depilovať ani vytrhávať pinzetou. Holiť sa môžu. 4 týždne pred a 3 po fotoepilácii sa ošetrovaná pokožka nesmie opaľovať. Požadovaný počet sedení je 4-8 v rozmedzí 3-8 týždňov ( je to individuálne podľa rôznych faktorov). 

FOTOOMLADENIE: dochádza k novotvorbe kolagénu, pleť sa napne, omladí, vyhladzujú sa jemné vrásky, zlepší sa štruktúra pleti, zjemňujú sa póry, nepravidelná pigmentácia a jemné cievky na pleti. Výsledkom je napnutá, rozžiarená, jemná pleť so zdravou farbou. 4týždne pred a aspoň 2 týždne po ošetrení sa pleť nesmie vystavovať slnečnému žiareniu. Požadovaný počet sedení je individuálny od stavu pleti ( 3-6). Na záver sa aplikuje výživná pleťová maska. Čas ošetrenia je cca 40min. Kontraindikácie: tehotenstvo, poruchy hojenia rán, užívanie liekov proti akné( Roacutan, Accutan)fotosensibilita v posledných 6 mesiacoch, epilepsia, užívanie fotosensi..liekov, užívanie antidepresív, kaposiho syndróm, opálenie kože, malígne a podozrivé lézie, tetovanie v oblasti, ktorá má byť ošetrovaná. 

Podrobné informácie o našich službách nájdete na našej webovej stránke a facebooku.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.